Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 2048121
Šiandien apsilankė: 361
Dabar naršo: 25
Naujienos
2019-01-25
DĖL EUROPOS SĄJUNGOS TEISĖS AKTŲ IR LIETUVOS RESPUBLIKOS TEISĖS AKTŲ IR JŲ PROJEKTŲ ATITIKTIES LENTELIŲ PILDYMO REKOMENDACIJŲ

Vadovaujantis atnaujintomis Europos Sąjungos reikalų koordinavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. sausio 9 d. nutarimu Nr. 21, 2019 m. sausio 25 d. Europos teisės departamento direktoriaus įsakymu patvirtintos naujos Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos teisės aktų ir jų projektų atitikties lentelių pildymo rekomendacijos, kuriomis remdamasis Europos teisės departamentas vertins valstybės institucijų ir įstaigų parengtas atitikties lenteles.

Rekomendacijose pateikti paaiškinimai, kaip turėtų būti rengiamos projektų ir notifikavimo atitikties lentelės, konsoliduotos redakcijos ES teisės akto atitikties lentelės, kaip atitikties lentelėse turėtų būti nurodomos suvestinės teisės aktų redakcijos, priežastys, kodėl įgyvendinant ES teisės akto nuostatas nacionalinėje teisėje pasirenkami griežtesnio pobūdžio reikalavimai ir kt., pateikiami atitikties lentelių pavyzdžiai.

Rekomendacijos publikuotos Teisės aktų registre.
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija